Türkiye’nin Cnc Torna Aynası Üreticisi

Türkiye üretim sektörünün öncülerinden olan Doğa Makine firması, yılların bilgi, birikim ve tecrübesiyle ürettiği yeni nesil cnc hidrolik ayna ürünleri ile kaliteyi ekonomik çözümler ve garantili ürün güvencesi ile birleştirmeyi hedefliyor. Üstün güvenlikli dayanıklılık testlerinden geçirilerek satışa sunulan türk cnc ayna çeşitleri Türk sanayisine destek olmaya devam ediyor.

  Türk Malının Desteklenmesi

            Ülkemize daha çok uzak doğu ülkelerinden veya Avrupa’dan gelen hidrolik aynalar, artık daha kaliteli ve ekonomik olarak ülkemizde de Dogamak tarafından yapılmakta ve önümüzdeki yıllarda Avrupa ürünlerinden daha kaliteli hale gelecek şekilde üretimlerine devam etmektedir. Çıtayı daha yukarı çıkarmayı hedefleyen firma yetkilileri bu şekilde ülkemizde aynı sektörde hizmet sunan diğer firmalara da yol gösterici olacağını düşünmektedir. Kalite standartlarını her daim üstte tutan firma ürünleri için sürekli yenilikler ve güncellemeler için ar-ge faaliyetlerini sürekli devam ettirmektedir.

 Üstün Tasarımlı Dayanıklı Ürünler

            Torna aynaları sürekli kullanıldığında ayna ayaklarında boşluk oluşmakta ve bu yapılan parçanın yüzey kalitesine, kullanılan takımın ömrünün azalmasına, yapılan işlerin kalitesine, işleme sürelerine varıncaya kadar birçok gözükmeyen veya gözden kaçan maliyetlere sebep olmaktadır.  Cnc tornaların can damarı olarak kabul edilen aynanın hassasiyeti, dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması gerekmektedir. Ayrıca yüksek mukavemet, tekrarlanabilirlik ve rijitlik hidrolik aynada fark yaratan unsurlardır. DOGAMAK bu konularda taviz vermeden üretimlerine devam etmektedir. Gerek malzeme kalitesi, gerek işçilik olarak güvenilir ürünler piyasa sürmektedir.

            Garanti olarak 12 ay boyunca sorunsuz garanti parolasıyla, gerektiğinde ürünün yenisi ile değiştirilmesi olarak da garanti kapsamını geniş tutmaktadır. Bunların yanı sıra her türlü satış sonrası teknik destek ve servis desteği de sunmaktadır. Hedefleri %100 müşteri memnuniyeti sunmak ve bunu yaparken de kalitesinden ödün vermemektir.