Türkiye De İlk 21 ve 24 İnç Hidrolik Ayna İmalatı DOGAMAK

DOGAMAK markası ile piyasaya sürülen ve Türkiye’de bir ilk olarak dikkatleri üzerine toplayan 21 İnç Hidrolik aynalar bu alanda önemli yenilikleri içeriyor. Yüksek kalitesi dikkat çeken bu ürünlerin en önemli özelliği, uygun fiyat politikası ile satışa sunulmaları.

 Türkiye’de Bir İlk

            Bugüne kadar hep yurt dışından ithal edilen hidrolik ayna ürünleri için büyük bir yenilik olan bu üretim, ülkemiz yerli sanayisi adına yapılan büyük bir hamle olarak görülüyor. 40 yıla varan deneyimi ile her zaman üretim kalitesini yükselten ve başarılı ürünlere imza atan DOGAMAK ar-ge çalışmaları neticesinde 21 inç hidrolik ayna üretimine başlamış ve bu sayede artık bu ürünlerin çok daha uygun fiyat avantajları ile sunulmasına destek oluyor.

            1978 yılından bu yana üretimleri ile ülkemiz sanayisini destekleyen DOGAMAK markası “Kalite Doğa’sında Var!” sloganı ile çıktığı bu yolda büyük hidrolik ayna üretimi konusunda bir ilki gerçekleştirdi. Attığı adımlar ile sürekli olarak büyümekte ve gelişmekte olan Türkiye’nin ihtiyaçlarını gözeten firma, ilk yerli malı 21 İnç Hidrolik ayna imalatı için gelen olumlu tepkilerden bir hayli memnun olduğunu ifade ederek bundan böyle bu çalışmaları hızlandıracaklarını ve Ar-ge çalışmalarını sürdüreceklerini ifade ediyor.

  Ülke Ekonomisini Destekleyen Üretim Faaliyetleri

            Türkiye’nin ilk 21 inç Hidrolik ayna üretiminde bulunan firması DOGAMAK, ürettiği bu ürünlerin yeni nesil hidrolik aynalar olarak sektörde yeni bir soluk olacağını düşünüyor. Bugüne kadar ülkemizde kullanılan hidrolik ayna ürünlerinin %60’lık bir bölümünün yurt dışından temin edildiğine dikkat çeken firma yetkilileri, bu durumun ülkemizden yüksek miktarda döviz çıkışına neden olduğunu vurguluyor. Bundan böyle 21 inç hidrolik ayna üretiminin ülkemizde sağlaması ile maliyetlerin düşürüleceği ve bu sayede ülke ekonomisinin desteklenmesi yolunda önemli adımlar atılacağı belirtilirken, üretilen hidrolik aynaların pratik ve teorik olarak uygulanan tüm test aşamalarından başarı ile geçtiği ifade ediliyor.

            DOGAMAK üretimi ile piyasaya sürülen 21 inç hidrolik ayna modelleri, 12 aylık garanti süresi ile piyasaya sunuluyor. Satış sonrasında da müşterilerine teknik ve servis desteği ile hizmet sunan firmanın bu atılımı sayesinde, ülke ekonomisinde ve piyasalarda olumlu değişimlerin gerçekleşmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir