Kalite İşçilik Verimlilik Garanti

KALİTE

DOGAMAK marka hidrolik aynları ile ilgili detaylı bilgiler.

Kalite "DOĞA"sında var...

Kaliteli malzeme

Kaliteli işçilik

Önce Memnun Müşteri

Firmamız ürünlerini imalatını yaparken önce kaliteli ürün ortaya koyma misyonu ile yola çıkmaktadır. İşin kalitesinin en büyük göstergesi müşteri memnuniyetidir. Bizim için müşteri odak merkezindedir. Öncelikle müşterinin olması ve bunun süreklilik arz etmesini sağlamak en önemli kalite hedefimizdir. Müşteriyi ne kadar memnun edersek, bu ürünümüze kalite olarak yansır.Kaliteli Ürün

Firmamız hidrolik ayna imalatında en uygun ve optimum malzemeyi özellikle kullanmaktadır. 1978 yılından beri talaşlı imalat, üretim sektöründe olan firmamız işçilik konusunda yılların bilgi birikimi ile ürünlerini ortaya çıkarmaktadır. Ürünlerinde kullandığı malzemenin yapısı sementasyon (yüzey sertleştirme) için en uygun malzemedir. Hidrolik aynayı oluşturan parçaların ısıl işlem değerleri ve derinlikleri bu ürünler için en uygun şekilde hesaplarak belirlenmiştir. Malzemenin iç yapısı ise yumuşak ve tok olmasının yanında, yüzeye doğru sert ve aşınmaya son derece dayanıklı olan, darbelere karşı ise emili yüksek, dayanıklı esnek özel bir yapı çeliğidir. Ürünlerimizin her aksamı ve kalitesi DOĞA MAKİNA firmasının garantisi altındadır.
Kalite Belgesi

DOĞA MAKİNA 2003 yılında aldığı ISO-9001 yönetim kalite belgesini kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir. Kalite belgesi standartlarını sadece bir belgenin zorunluluklar olarak değil, üretimine katkı sağlamak, müşteri ilişkilerini geliştirmek, verimliliği arttırmak, müşterilerine daha iyi hizmet vermek gibi kendisi daha çok geliştirmeyi sağlayak için kullandığı basamaklar olarak görmektedir. Bu sebeple kalite yönetim sistemi gerekliliklerini üretimin her aşamasında uygulayan firmamız kendini geliştirmeye devam etmekte ve Türk sanayisine hizmetlerini her geçen gün daha kaliteli bir şekile getirmeye devam etmektedir.


“Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur.”


Sürekli Geliştirme

Toplam kalite yönetimi sadece mükemmeli yakalamak ona ulaşmak demek değildir, iyinin daha iyisini yakalamaya çalışmaktır. Bunun sebeple her zaman daha iyisini yakalak için sürekli gelişimi prensip olarak ele almaktayız. İyinin iyisine ulaşmak bir yap,uygula iyileştir parametrelerinin sürekli birbirini tetiklemesiyle oluşmaktadır. Bu ise firma olarak bilgiye ulaşmak ve analiz etmek ve sonuçta daha iyisine ulaşmak için sürekli iyileştirme ve geliştirmeler yapmaktayız ve yapmaya devam etmekteyiz.