Hidrolik Aynalarda Satış Sonrası Hizmet


16.3.2018

Tamamen yerli markanın 40 yılı dolduran süreciyle üretimi devam edilen hidrolik ayna imalatı cnc-torna tesviye işlemlerinin en çok tercih edilen ürünlerindendir. Bu anlamda satış sonrasında da mutlaka müşteri memnuniyetinin sağlanması gerekir. Ancak böyle yapılarak hem kalitenin korunması hem de satış sonrası müşteri memnuniyeti sözü yerine getirilmiş olur.

 

            Satış sonrasında tam 12 ay boyunca ürün garanti kapsamına alınmakta ve bu süre zarfında yaşanacak en ufak bir teknik arızalanma durumunda sorgusuz sualsiz yenisiyle bire bir değişim garantisi verilmektedir. Bu bakımdan hidrolik ayna garantili olarak satış sonrası hizmete alınmaya devam edilmektedir.

 

 Yüksek Alaşımlı Çelik Malzeme

 

            Hidrolik ayna sisteminin yarım asra dayanan üretiminde tamamen yerli imalat özelliği hakim olmaktadır. Bu amaç doğrultusunda yüksek alaşımlı çekil malzemede işlenerek üretilmektedir. Ayrıca yüksek verimlilik elde edilmesini sağlayan sertleştirilmiş yüzeyi, iki ayaklı ya da dört ayaklı hidrolik ayna ürünlerinin hemen hemen hepsinde uygulanmaya devam edilmektedir. Ürün yerli malı hidrolik ayna olması nedeniyle her anlamda endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarını karşılama noktasında son derece önemli ürünlerden birisi olmaya devam etmektedir. Bu da onun gelişimini artıran en temel özelliklerinden birisi olarak karşımıza çıkmaya devam eder. Tüm bu üretimleri boyunca süreklilik anlayışında 7/24 kesintisiz hizmet verilerek satış sonrası teknik destek sağlanmaktadır.

 

 Uzun Süren Ar-Ge Projesinin İmalatı

 

            Uzunca bir süreye dayanan Ar-Ge çalışmaları sonucunda imal edilmesi de en büyük özelliklerinden birisini meydana getirir. Bu anlamı doğrultusunda değerlendirilecek olunursa kaliteli, yüksek standartlara dayanan sıra dışı ürün özelliğini korumaya devam eder. Bütünüyle bu özellikleri bakımından değerlendirilecek olunursa türk malı hidrolik ayna imalatında ne denli kaliteden ödün vermeyen bir ürün olduğunu söylememiz mümkün olacaktır. Bu da onun sıra dışı yaklaşımlara dayanarak her anlamda kaliteden ödün vermeyen bir yaklaşımla üretilmesini beraberinde getirir.

 

            Araştırma ve geliştirme çalışmalarına dayanarak yürütülen bu etkin faaliyetler neticesinde de daima yerli malı damgasıyla endüstriyel tesislerin kaliteli yüksek verimlilik elde edilmesini sağlayan ince işçilikle üretilmektedir. Farklı üretim ebatlarıyla da yumuşak ayna veya hidrolik ayna ebatları mevcuttur.

 


Bazı Haberler

Dogamak Maktek Avrasya Fuarında

Dogamak Maktek Avrasya Fuarında

İmalat alanında ülkemizde yer alan işletmeler arasında kendi gösteren ve en üst sıralarda yer alan Dogamak, birçok farklı fonksiyonu bir arada yürüt

Devamı

Cnc Torna Aynalarda Uygun Fiyatlı Ürünler Dogamak

Cnc Torna Aynalarda Uygun Fiyatlı Ürünler Dogamak

Piyasada Yeni CNC Ayna Çeşitleri

 

            Torna tezgahlarının vazgeçilmez malzem

Devamı

Hidrolik Ayna Nedir, Ne İşe Yarar?

Hidrolik Ayna Nedir, Ne İşe Yarar?

Hidrolik torna aynası, cnc torna ayna çeşitlerinden birisidir. Makine bulunan sanayilerde cnc takım tezgahlarında kullanılan ve iş parçalarını bağlamaya yarayan temel

Devamı