Hidrolik Aynalarda Dogamak Markası


25.02.2018

Dogamak Ürünleriyle Adından Söz Ettiriyor

 

            Dogamak Doğa Makina olarak, 1978 yılından bu yana ürün tasarımı ve hizmet sunan markalarımızdan biri. Tamamen yerli üretim yapan markanın ürünleri ülke piyasasında gerçekten söz sahibi olmaya başladı. Markanın en önemli özelliklerinden biri ise, geçmişte büyük oranda yurtdışından getirilen ve sektör için son derece önemli olan hidrolik aynaları imal etmeye başlaması ve son derece kaliteli üretimlere imza atmasıdır. Dogamak ürünlerinde, kaliteden kesinlikle ödün vermeyen, müşteri memnuniyetine önem veren bir firma, ayrıca satış fiyatlarının birçok markaya göre son derece uygun olduğunu eklenmektedir.

 

 Dogamak Hidrolik Torna Aynası Üretimleri

 

            Marka, cnc tezgahlarda kullanılan ve sektörde ihtiyacı hissedilen hidrolik torna aynası üretimleri ile dikkat çekmektedir. Markanın tamamen kendi üretimi olan modeller, cnc tezgahlarda, açık merkez şeklinde, yüksek devirlerde çalışmaya son derece uygundur. Malzemelerin donanımlı olmasından kaynaklanan şekilde, üretimlerim uzun ömürlü olduğu ve memnuniyet sağladığı kullanıcılar tarafından belirtilmektedir. Ürünlerin optimum sertlik derecesiyle üretilmektedir. Markanın hidrolik ayna, hidrolik ayna yedek parça, döner punta modelleri beğenilerek kullanılmaktadır. Hidrolik ayna üretimlerinde, 2 ayaklı, 3 ayaklı ve 4 ayaklı model tasarımları ve üretimleri bulunmaktadır. Hidrolik ayna yedek parça üretimlerinde ise, Dogamak, yumuşak ayak, sert ayak, alüminyum ayak, kestamit ayak ve bağlantı pabucu modellerini özenle ve yüksek kalitede tasarlamaktadır.

 

 Cnc tezgahlar İçin Dogamak Ürünleri

 

            Cnc tezgahlarda güvenle kullanılabilecek Dogamak ürünleri, siensi ayna ve diğer ürünler için markanın kapsamlı şekilde hazırladığı sitesinden bakılabilir. 2 ayaklı hidrolik ayna modelleri 6 inch, 8 inch, 10 ve 12 inch olarak üretilmektedir. C eksenli tornalar için köşeli, kare ve altı köşeli özel parçaların işlenmesi için son derece uygun. 3 ayaklı hidrolik ayna üretimlerinde ise, 8 inch ten 21 inch e kadar markanın üretimleri söz konusudur. Bunlar da cnc tezgahlarda, yuvarlak malzeme tornalamak için uygun olduğu kullanıcılar ve firma tarafından belirtilmektedir. 4 ayaklı hidrolik ayna modelleri, 8, 10, 12 ve 15 inch olarak üretilmiş olup, yuvarlak ile kare malzeme bağlama ve işleme özelliği bulunmaktadır. Yumuşak ayak ise, markadan güvenle seçilebilir.

 


Bazı Haberler

Hidrolik Ayna Kullanım Ve Bakımı

Hidrolik Ayna Kullanım Ve Bakımı

Bu aynalar torna tezgahlarında oldukça yaygın kullanılırlar. Mengenelere benzer şekilde iş parçalarını oldukça sıkı bir şekilde sabitler ve bu sayede parça üzerinde

Devamı

Torna Aynası Çeşitleri

Torna Aynası Çeşitleri

Bilgisayarlı Sayısal Kontrol sistemleri ( CNC - Computer Numeric Control ) üniversal kapsamda üretilen makinelerden farklıdır. Özel NC programları kullanılarak gönderilen komutl

Devamı

Hidrolik Aynalarda Dogamak Markası

Hidrolik Aynalarda Dogamak Markası

Dogamak Ürünleriyle Adından Söz Ettiriyor

 

            Dogamak Doğa

Devamı