Dogamak Maktek Avrasya Fuarında


11.3.2018

İmalat alanında ülkemizde yer alan işletmeler arasında kendi gösteren ve en üst sıralarda yer alan Dogamak, birçok farklı fonksiyonu bir arada yürütebilen CNC makinelerinin üretilmesinde ve bu makinelerde kullanılan parçaları üretmekte öncü konumundadır. Firmamız uzun yılların verdiği bilgi, birikim ve tecrübesiyle yeni ürünlerini sergilemek üzere Maktek Avrasya 2018 fuarına katılımcı olarak katılacaktır.

 

 Dogamak Torna Aynasının Önemi

 

            Her parçası çok önemli olsa da torna aynası ihtiyaç olunan en önemli parçalardan bir tanesidir. Dogamak tarafından üretilen birçok farklı çeşidi de yer almaktadır. Bunu oluşturan ise 2, 3 ya da 4 ayaklı olarak üretilen farklı üretiminden kaynaklanmaktadır. Ülkemizde henüz pazarın %60’ı yurtdışından ithal edilen hidrolik aynalarla karşılanmaktadır. Ayrıca bu ithal ürünlerin yedek parçaları ve satış sonrası hizmetleri maalesef olmamaktadır. Dogamak firma olarak hem bu ürünlerin onlardan daha kaliteli ve dayanıklı olarak yapıldığını kanıtlarken ayrıca satış sonrası servis, sürekli yedek parça ve garanti hizmetleriyle fark yaratmaktadır.

 

 Sağladığı Özellikler

            Sanayinin kalbinin attığı şehir olan İstanbul’da hidrolik ayna üretimini profesyonel anlamda yapan tek firma olan DOGAMAK kendini sürekli geliştirmekte ve ürün gamını arttıtmak için arge faaliyetlerine de devam etmektedir. Bu çalışmalar neticesinde Türkiye’de ilk 21 cnc hidrolik ayna üretimini tamamlamış ve Türk sanayisinin hizmetine sunmuştur. Maktek fuarında da bu 21 inç cnc hidrolik ayna tanıtımını yapacaktır.

             

 

 Bakımı ve Dogamak Avantajı

 

            Hidrolik sistemler konusunda kendini belli eden Doğamak ürettiği ürünlerle de kalitesini tüm Türkiye ve dünyaya duyurmuştur. Endüstri alanında kullanılan bu makinelerin ve aynaların bakımı devamlı olarak sağılması gerekmektedir. Bunun nedeni ise işlerin aksamaması ve büyük kayıplar yaşanmaması içindir. Bu nedenle özellikle aynaların bakımları en az 1 - 2 yılda bir yapılması gerekmektedir.

 

            Bakımları düzenli bir şekilde yapılmadığı taktirde sorun teşkil eder ancak belirli bir süre daha dayanacak revizyon işlemi yapılsa da bakımı mutlaka aksatmadan yapılmalıdır. Genel bakımları yapılmasının yanında da periyodik ve aylık bakımlarının yapılması ile aynaların daha uzun süre dayanması sağlanacaktır.


Bazı Haberler

Hidrolik Aynalarda Yedek Parça

Hidrolik Aynalarda Yedek Parça

Makinelerin her türlü parçasının en ince ayarına göre ayarlanması için kullanılan torna tezgâhlarında, üzerinde işlem yapılacak parçanın bağlandığı ap

Devamı

Dogamak Maktek Avrasya Fuarında

Dogamak Maktek Avrasya Fuarında

İmalat alanında ülkemizde yer alan işletmeler arasında kendi gösteren ve en üst sıralarda yer alan Dogamak, birçok farklı fonksiyonu bir arada yürüt

Devamı

HİDROLİK AYNALAR VE YEDEK PARÇALARI

HİDROLİK AYNALAR VE YEDEK PARÇALARI

HİDROLİK AYNALAR VE YEDEK PARÇALARI

Cnc Torna ve Cnc Freze tezgâhlarında yaygınlıkla kullanılan aynalar, mengenelerde olduğu gibi iş parçalarının birl

Devamı