Dogamak Cnc Aynalarin Diğer Markalardan Farkı Nedir?


12.3.2018

Dogamak markası 1978 yılından bu yana tam 40 yıldır kesintisiz endüstriyel ürünler imalatı yapan köklü bir sektördür. CNC ürünleri üretiminin öncü şirketi olarak Türkiye'nin yerli markası olma özelliğiyle kaliteli hidrolik ayna ve yedek parça üretimine devam ediyor. Bu da daima tercih edilebilen ve gönül rahatlığıyla kullanılabilen yerli üretimlerinin devamlılığını sağlıyor. Ayrıca hidrolik cnc ayna yedek parçaları tam 12 ay garanti kapsamında olup bu garanti kapsamında herhangi bir sorun yaşanması halinde yenisiyle bire bir değişim yapılmaktadır. Bunun yanı sıra teknik yönleri bakımından da oldukça dikkat çeken birtakım üstün özellikleriyle diğer markalardan tamamen ayrılmaktadır.

 

 Üretim Ebatları

 

            Dogamak markasıyla uzun süreden beri imal edilen kaliteli hidrolik ayna üretimleri şöyle bir üretim ebatları tablosuyla karşı karşıyadır:

 

            6 inc, 8 inc, 10 inc, 12 inc iki ayaklı kaliteli hidrolik aynalar ve 15 inc üçayaklı hidrolik ayna, 18 inc dört ayaklı hidrolik ayna ebatları mevcuttur. Tümüyle bu üretim ebatları yönünden değerlendirildiği zaman her anlamda kaliteden kesinlikle taviz vermeden yüksek hassasiyette tamamen farklı bir hizmet meydana getirilmektedir. Bu da son derece kaliteden ödün verilmeden yürütülen farklı bir yaklaşım olarak karşımıza çıkar.

 

 Kalite İnce İşçilik Verimlilik

 

            Dogamak markasının cnc ayna garanti süresi 12 ay olarak belirtilmektedir. Tümüyle kaliteden ödün verilmeksizin yapılan imalat süreci yüksek kalite, ince işçilik ve yüksek verimlilik esasına dayanarak üretilir. Bu da onun her anlamda tercih edilebilir üretimlerden birisi olmasını sağlayan teknik özellikleridir. Hidrolik aynaların tüm yedek parçaları yüksek alaşımlı çelik malzemeden imal edilir. Ayrıca sertleştirilmiş yüzeyleri de üretim sürecinde yüksek verimlilik elde edilmesini sağlayan noktaları arasında gelir.

 

            Kesintisiz olarak kalitenin tekrarlanabilmesi için yüksek mukavemet özelliğinde üretilmektedir. Her anlamda yerli malzeme kullanılarak üretilen alaşımlı çelikten imal edilmekte ve cnc sürecinin her alanında kullanım özelliği göstermektedir. Bütünüyle bu yönleri düşünüldüğü zaman cnc ayna yedek parça üretiminde birbirinden tamamen farklı özelliklere sahip sıra dışı kaliteli üretimler meydana getirilmektedir. Bu da elbette tamamen farklı yeniliklerin oluşturulmasına katkıda bulunan sıra dışı yenilikleri arasında gelir.


Bazı Haberler

Hidrolik Aynalarda Satış Sonrası Hizmet

Hidrolik Aynalarda Satış Sonrası Hizmet

Tamamen yerli markanın 40 yılı dolduran süreciyle üretimi devam edilen hidrolik ayna imalatı cnc-torna tesviye işlemlerinin en çok tercih edilen ürünlerindendir. Bu anlam

Devamı

Dogamak Maktek Avrasya Fuarında

Dogamak Maktek Avrasya Fuarında

İmalat alanında ülkemizde yer alan işletmeler arasında kendi gösteren ve en üst sıralarda yer alan Dogamak, birçok farklı fonksiyonu bir arada yürüt

Devamı

Hidrolik Aynalarda Bakımın Önemi

Hidrolik Aynalarda Bakımın Önemi

 

            İmalat sektöründe faaliyet gösteren bir işletmeniz varsa yaptığınız işleminiz şüphesiz işiniz

Devamı